Reform valimisvõlgade kuhjumist ei näe

Katre Pilvinski 27. november 2009, 17:35

Praegused võlad tuleb tasuda enne uusi kampaaniad, nii et kuhjumist seoses järgmiste valimistega ei ole ette näha, ütles Reformierakonna peasekretär Kristen Michal.

Reformierakonnal kulus kohalike omavalitsuste valimiste kampaaniale 12,6 miljonit krooni, millest 5,5 miljonit on maksmata.

Michali sõnul on nüüd vist juba umbes 5 miljonit või pisut alla selle erakonna valimisvõlg. "Oleme osa juba tasunud ning plaanime võla tasuda nii kiiresti kui võimalik ," lisas ta.

"Plaanime võlgnevused tasuda vastavalt laekumistele. Laekumised saavad olla eraannetused ning riigieelarveline tegevustoetus," ütles Michal. 

Peasekretäri sõnul riigikogu liikme palgalangus tuleval aastal erakonna võla tasumise plaane keerulisemaks ei muuda. "Kuna meil mingeid kokkulepitud suurusjärke riigikogu liikmetele ei ole – kes saab see toetab ja alati on selle üle hea meel."

"Reformierakonnal ei ole võlgnevusi eelmiste kampaaniate eest ning praegused võlad tuleb tasuda enne uusi kampaaniad, nii et kuhjumist seoses 2011. aasta riigikogu valimistega ei ole ette näha," märkis ta.

Küsimusele, kas Reformierakond plaanib oma kulusid tuleval aastal kärpida, vastas Michal: "Oleme päris kokkuhoidlikult ja konservatiivselt majandanud ning teeme seda kindlasti ka edaspidi."
 

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    27. November 2009, 17:35
    Otsi:

    Ava täpsem otsing