Lugeja arvab

ÄP 18. detsember 2009, 00:00

    Rongihankest kõrvalejäämine maksab miljardeid
  • Ei saa pikalt asja arutada, aga see jätab jälle sellise halva maigu Eesti ametnike suutmatusest või tahtmatusest teha midagi riigi heaks. Kindel see, et euroraha kasutamiseks on teatud kriteeriumid, aga nagu äris ikka, on võimalik läbirääkida EUga. Seda teevad kõik, välja arvatud eestlased. Meil tundub olevat selline suhtumine, et teeme ära ja asi mutt. Peaasi, et oma palk on teenitud.
  • Huvitav, et busse suudeti teha ja seda veel Scania märgi all. Natuke kohatu ametnike poolt viidata eelmisel sajandil toimunule. Pannakse ju ka rongid kokku nagu Legod. Ükski tehas ei tee ise kõiki komponente, vaid tellib need. Aga mis siis ikka, ametnike istmik on toolil kõige targem. Meenub kohe lugu, kuidas taheti maapoed sulgeda, kui põrandaid joogiveega ei pesta. Meie ametnike üliagarus on kõige pidur.
  • Tegelikult on just sellistes küsimustes, kus raha jagatakse jumal teab kellele, aga mitte mingil juhul oma ettevõtjale, kõige ehtsam näide nn riigireetmisest. Jubedad enesehävitajad ikka oleme küll.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 18:21

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing