Silvia Kruusmaa • 29. märts 2011 kell 9:36

Portaal: röövijate nimed on teada, käib tulevahetus

Liibanoni infoportaali teatel toimus täna Liibanonis Jib Jenninis tulevahetus eestlaste röövijate ja luure vahel, üks luureametnikest sai vigastada. Välisministeeriumist öeldi, et infot alles kontrollitakse.

Välisministeerium teatas kell 13.08, et nende info kohaselt ei vasta Liibanoni portaalis naharnet.com avaldatud teave tõele.

Delfi vahendas Liibanonist pärit uudist, et arvatavasti olid isikud, kellega luureametnikud jälituse käigus tulevahetusse sattusid, seotud Eesti ratturite röövimisega.

Kell 12.01 teatas portaal, et eestlaste röövijate nimed on teada ja julgeolekujõud viivad Bekaa orus läbi laiaulatuslikke reide.

Lisaks kinnitasid julgeolekutöötajad väidetavalt, et ratturite röövimiseks kasutatud auto ja väikebuss olid jälgimise all juba inimröövi avastamisest alates. 

Välisministeeriumist öeldi ERR uudisteportaalile, et uudiseid arengute kohta on Liibanonist tulnud varemgi, siiani on need kontrollimisel valeks osutunud.

Seitse eestlastest rattaturisti rööviti Liibanonis Bekaa orus eelmisel kolmapäeval. Röövijate ning nende motiivi kohta seni infot pole.

Hetkel kuum