Vertigo ja Mercado kaubamärkide hind enampakkumisel üle 7500 euro

Kadrin Karner 02. aprill 2011, 12:25

Peeter Tava ja Imre Kose pankrotistunud OÜ Bellavista Grupi pankrotihaldur kuulutab varad.ee portaalis, et enampakkumisele on pandud kaubamärgid Vertigo, Mercado ja Bestseller. Kahe esimese alghind on kokku veidi enam kui 7500 eurot.

Näiteks 2014. aastani kehtiva Vertigo kaubamärgi alghind enampakkumisel on 5 600 eurot ehk veidi enam kui 87 600 krooni. Mercado ja Bestselleri omanikuks seevastu on võimalik saada väiksema rahasumma eest. Mõlema hind on 1 920 eurot ehk veidi enam kui 30 000 krooni.

Veel müüakse kaubamärke G Grill couture, gourmet Market, Boulangerie ja souperie. Kõikide nende kaubamärkide alghinnaks on 1 920 eurot. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Enampakkumisel osalemiseks tuleb tasuda 10% tagatisraha müüdava vara hinnast. Suuline enampakkumine toimub 11. aprillil.

2009. aasta novembris kirjutas Äripäev, et Harju maakohus andis 24. novembril välja määruse tippkokale Imre Kosele ja ärimees Peeter Tavale kuuluva Bellavista Grupi pankroti väljakuulutamise kohta.

Mõni päev hiljem vahendas „Aktuaalne Kaamera“, et pankrotistunud Bellavista Gruppi kuulunud Vertigo restorani jaoks lõi Imre Kose märtsis uue firma, et maksuvõlast vabaneda.

Paraku on ettevõtte üleminekut, kus koos võtmetöötajate, hankelepingute ja muu sellisega ka Bellavista kolme miljoni kroonine maksuvõlg uutele firmadele üle kandub, raske tõestada. Tavaliselt püüab maksuamet sellistel puhkudel maksuvõla uuelt firma sisse nõuda, räägiti uudistesaates. 

Imre Kosele kuulus 10% ja Peeter Kosele 90% Bellavista Grupist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. April 2011, 12:25
Otsi:

Ava täpsem otsing