ÄP fototoimetus • 24. november 2011 kell 21:00

Ajakirjaniku sulnis elu paradiisisaarel

Puerto Rico oma ilusa ilma ja pealtnäha muretu eluga on rutiinist ja argisusest tüdinud Paul Kempile päästerõngas, millest ta kinni haarab. Ometi muutub ilus elu kiiresti dilemmaderohkeks.

Paul Kemp (Johnny Depp) avastab ühel päeval, et on lõplikult tüdinenud lärmakast ja hullumeelsest New Yorgist ning 1950. aastate rangetest raamidest.

Ta pakib asjad ja lendab paradiisi nimega Puerto Rico, et asuda tööle kohalikus ajalehes, mida juhib elu hammasrataste vahele jäänud toimetaja Lotterman (Richard Jenkins).

Paul kohaneb kiiresti saare rummist nõretava elustiiliga, mille lahutamatu osa on loomulikult ilusad naised. Teiste seast torkab Paulile eredalt silma meeletult veetlev Chenault (Amber Heard), kes on paraku kihlatud suurärimees Sandersoniga (Aaron Eckhart).

Sanderson on üks paljudest sinna kanti kolinud Ameerika ärimeestest, kes soovib teha Puerto Ricost rikkaid teeniva kapitalistliku paradiisi. Kui ta palkab Paul Kempi oma järjekordset suurafääri pressis ülistama, leiab ajakirjanik end valiku ees: kas kasutada oma sulge korrumpeerunud ärimeeste huvides või hoopis selleks, et see kamp maatasa teha.

Filmi aluseks on Hunter S. Thompsoni samanimeline autobiograafiliste sugemetega romaan.

Autor: ÄP

Hetkel kuum