Alyona Stadnik • 14. aprill 2013
Jaga lugu:

Otsib lahendusi  Ukraina võimudega

Olympic Entertainment Group saavutas Ukraina võimudega kokkuleppe luua komisjon, kes lahendab 38,5 miljoni eurose kahjutasu küsimuse.

"Kiievis toimunud ametlikul kohtumisel Ukraina Justiitsministeeriumi õigusosakonna direktori German Galushchenkoga sai sõlmitud kokkulepe, mille kohaselt moodustatakse juba lähiajal eraldi komisjon OEG nõude osas lahenduse leidmiseks," kommenteeris OEG suuromanik Armin Karu.

OEG kahjunõude suuruseks on 38,5 miljonit eurot. Komisjoni hakkavad kuuluma valdkonnaga seotud Ukraina ministeeriumide ja Olympic Entertainment Groupi esindajad ning selle eesmärgiks on leida lahendus OEG 2009. aastast pärineva kahjunõude osas.

Börsiettevõttena ei saanud OEG  spekuleerida läbirääkimiste lõplike tulemuste üle, kuid kahtlemata on saavutatud kokkuleppe näol tegemist olulise edasiminekuga. "Loomulikult on meie eesmärgiks jõuda OEG ja ettevõtte aktsionäride jaoks parima võimaliku tulemuseni. Kindlasti on saavutatud edasiminekus oluline roll nii peaministri kui välisministeeriumi ametnike pingutustel OEG kui Eesti ettevõtte õiguste kaitsmisel," tõdes Karu.

OEG tõmbus 2009. aastal kasiinodega Ukrainast välja, kui seal kehtestati mängurlust piiravad seadused ja peatati kasiinoettevõtete litsentsid. Tollal suhtlesid OEG huvide kaitseks oma Ukraina kolleegidega nii Ansip kui ka välisminister Urmas Paet.

Vaata seoseid nende isikute ja firmadega:
Jaga lugu:
Seotud lood
Hetkel kuum