19. aprill 2013 kell 3:50

OEG: lõplikku otsust uue hotelli osas ei ole

Eile Reval Park hotelli uut väljanägemist tutvustanud Armin Karu presentatsiooni ja meedias ilmunud uudiste peale teatas Olympic EG läbi börsisüsteemi, et lõplikku otsust uue hotelli- ja kasiinokompleksi rajamise täpse viisi ja ajakava osas langetatud ei ole.

18. aprillil 2013 toimunud OEG üldkoosoleku järgselt on mõnedes avalikes kanalites ilmunud informatsioon OEG plaanist rajada Tallinnasse praeguse Reval Park Hotel & Casino asemele uus hotelli- ja kasiinokompleks, kirjutas kasiinofirma.

"Kontserni esindajad kinnitasid üldkoosolekul, et vastav plaan on olemas ning seda arendatakse pidevalt edasi. Samuti kinnitasid kontserni esindajad üldkoosolekul viibinuile korduvalt, et aktsionäre teavitatakse börsisüsteemi kaudu koheselt, kui lõplik otsus on tehtud ja/või on sõlmitud vajalikud lepingud antud projekti teostamiseks," seisis teates.

OEG kinnitab, et tänase seisuga ei ole lõplikku otsust uue hotelli- ja kasiinokompleksi rajamise täpse viisi ja ajakava osas langetatud, mistõttu saavad meedias ilmunud või ilmuvad vastavasisulised teated olla vaid spekulatiivset laadi ning neil puudub faktiline tagapõhi, võttis Olympic kokku meedias ilmunud teated.

Autor: Fredy-Edwin Esse, California

Hetkel kuum