Jaga lugu:

Vaata, kuidas kujutab Liive oma edu graafikul

Eesti Energia juhi kohalt lahkuv Sandor Liive visandas oma üheksa aasta edu graafikule.
Eesti Energia juhi kohalt lahkuv Sandor Liive visandas oma üheksa aasta edu graafikule.  Foto: Sandor Liive

Eesti Energia juhi Sandor Liive hinnangul on tõusnud tema edukus Eesti Energia juhina viielt pallilt kümnele. Ehkki esmaspäevast jääb ta töötuks, on noole suund ülespoole.

„Ärme jamame!“ põikleb Liive, kui ulatan talle poolenisti täidetud paberilehe, millele palun visandada graafiliselt üheksa aasta edujoone Eesti Energia juhina. Kümme minutit hiljem kurdab ta, et kõik ei mahu ära.

Ehkki Liive sõnul võttis ta möödunud õhtul kõvasti viina, joonistab ta koolipoisiliku rõõmuga Eesti Energia töökabinetis graafikut. Ise seejuures üha rohkem vaimustudes:  „See on päris hea skeem, mulle hakkab meeldima.“

Suurimate õnnestumistena märgib Sandor Liive ära Estlink I valmimise ja õlitehase E280 ehituse alustamise. Samuti selle, et Eesti Energiast on saanud kõige atraktiivsem tööandja. (Klikka artikli juures oleval pildil, et vaadata Liive joonistust lähemalt.)

Parimateks päevadeks (ülal) peab ta kahe tütre sündi. Halvima sündmusena märgib ta üles otsuse, kui valitsus keeldus Eesti Energiat börsile viimast. Ebaõnnestumiseks nimetab ta ka Painküla projekti.

Reedel on Liivel viimane tööpäev. Esmaspäeval asub Eesti Energiat juhtima Hando Sutter.

 

Seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt