Äripäev • 23. detsember 2014 • 1 min
Jaga lugu:

PZU kindlustus vahetas juhti

RSA kindulustusseltsi PZUga liitnud Kaido Kepp lahkub ametist.  Foto: Andras Kralla, Äripäev

Alates 2007. aastast RSA Kindlustust ning viimati PZU Kindlustust juhtinud Kaido Kepp lahkub ettevõttest. Uus PZU Kindlustuse juhataja on Mihkel Uibopuu.

„Olen kindlustusvaldkonnas töötanud 18 aastat ning lahkumisotsus sündis pikema aja jooksul. Kuna tänavu toimus Eestis RSA Kindlustuse äri üleminek PZU Kindlustusele, siis kokkuleppel PZU grupi juhtidega otsustasin veel anda oma panuse seltside tõrgeteta ühendamiseks. Hindan, et see protsess kulgeb sujuvalt ning kõik eeldused ettevõtteedasiseks arenguks on loodud,“ kommenteeris Kaido Kepp.

Mihkel Uibopuu sõnul on PZU-l Eesti turul suured ambitsioonid. PZU Kindlustuse 11 kuu kahjuhüvitised Eesti klientidele ulatusid 19,1 miljoni euroni ning kogukäive 34,8 miljoni euroni, mis teeb aastakasvuks vastavalt 13 ning 22 protsenti.

Praegune PZU kindlustusdirektor Mihkel Uibopuu juhtis alates 2013. aastast UAB DK „PZU Lietuva“ Eesti filiaali. Aastatel 1997-2011 oli ta If P&C Insurance AS-i juhatuseliige ning ka toote- ja riskihindamise üksuse juht.

Kaido Kepp juhtis Codan Forsikring A/S Eesti filiaali (RSA Kindlustus) alates 2007. aastast, mil ettevõte sisenes Eesti turule. Aastatel 2004-2007 oli Kepp ERGO Kindlustuse Balti juhatuse liige.

Jaga lugu:
Seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt