Reformierakonnas läks käärima?

12. juuni 2016, 13:45
Siim Kallas ja Marina Kaljurand asuvad vastakuti
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20160612/NEWS/160619939/AR/0/Siim-Kallas-ja-Marina-Kaljurand.jpg

Reformierakonna eri leeride huvid põrkusid ERRi andmetel sedavõrd, et ühe presidendikandidaadi survel sooviti lükata teise poliitilist avaldust kätkev seminar edasi.

Nimelt kirjutas ERR uudisteportaal, et Reformierakonna presidendikandidaadiks pürgiv Siim Kallas plaanis täna pärast partei üldkogu teha poliitilise avalduse ja korraldada seminari "Kuidas laiendada kodanike riiki?".

Erinevate allikate kinnitusel pidi see seminar lükkuma järgmisse nädalasse. Allikate sõnul avaldas seminari edasi lükkamiseks survet Marina Kaljuranna kampaaniameeskond.

Hiljem täpsustas ERR oma uudist ning kirjutas, et Reformierakonna presidendikandidaadiks pürgivad Siim Kallas, Marina Kaljurand ja Urmas Paet esinevad pärast partei üldkogu lühikeste sõnavõttudega.

Reformierakonna fraktsiooni liige Martin Kukk selgitas ERR-i uudisteportaalile, et pärast üldkogu ametliku osa lõppu saavad sõna kõik kolm Reformierakonna presidendikandidaadiks pürgijat. Ta kinnitas, et täna on võimalik Kallase poliitilise ettepaneku üle põhjalikumalt arutleda ja plaanitud seminar toimub.

Loe lisa ERR uudisteportaalist.

*täpsustatud kell 13.58

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. June 2016, 13:48
Otsi:

Ava täpsem otsing