Priit Pokk • 14. märts 2020 kell 14:47
Uudised
Ainult tellijale

Klaas soovib sulgeda kõik kaubanduskeskused

Kaubanduskeskused tuleb Tartu ettepanekul sulgeda ning jätta avatuks ainult toidukauplused ja apteegid, ütles Tartu linnapea Urmas Klaas.  Foto: Jassu Hertsmann

Tartu Linnavalitsuse kriisimeeskond saatis täna valitsusele ettepanekud täiendavate meetmete kehtestamiseks koroonaviiruse leviku tõkestamiseks, mis puudutab nii meelelahutusteenuste, kaubanduskeskuste kui ka riigipiiri küsimusi, teatas Tartu linnavalitsus.

Tartu kriisimeeskonna juht, linnapea Urmas Klaas selgitas, et Tartu ettepaneku kohaselt tuleks kehtestada täiendavad piirangud meelelahutuse ja vaba aja teenuste ning ilu- ja isikuteenuste osutamisele ning peatada spordisaalide, muude treeningruumide ja seltsitegevuse ruumide kasutamine sõltumata omandivormist. Kaubanduskeskused tuleb Tartu ettepanekul sulgeda ning jätta avatuks ainult toidukauplused ja apteegid. Ühistranspordis tuleb kehtestada täiendavad piirangud kaugliinide toimimise osas või ühistranspordi kaugliinid sulgeda. Samuti teeb Tartu ettepaneku sulgeda Eesti riigipiir.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Hetkel kuum