Indrek Mäe • 12 detsember 2017
Jaga lugu:
Börsiuudised
Ainult tellijale

Tallinna Vesi: tegeleme esmase analüüsiga

Tallinna Vee finantsdirektor Riina Käi.
Tallinna Vee finantsdirektor Riina Käi.  Foto: Andres Haabu

Tallinna Vee finantsdirektor Riina Käi ütles tänast Tallinna Vett puudutavat Riigikohtu otsust kommenteerides, et hetkel tegeletakse selle esmase analüüsiga, misjärel otsustatakse edasised sammud.

„Otsus on põhjalik ja meie haoks hetkel veel väga värske,“ rääkis Käi. „Tegeleme alles esmase analüüsiga ning kuna oleme börsiettevõte, siis on meie kohustus tagada, et esmane info otsuse kohta saaks esimesel võimalusel börsile teatavaks,“ rõhutas ta.

Äripäeva küsimustele Tallinna Vee edasiste sammude ning kohtuotsuse võimalike mõjude kohta käimasolevale rahvusvahelisele arbitraažimenetlusele Käi veel vastama ei soostunud. Samuti jättis ta praegu kommenteerimata selle, kas äsjase riigikohtu otsusega kaob ka õiguskaitse ning Tallinna Vesi on sunnitud tariife langetama. „Mistahes täiendavaid kommentaare saame omalt poolt anda pärast börsiteate avalikustamist,“ lubas Käi.

„Meie järgmised sammud ongi viia läbi otsuse põhjalikum õiguslik analüüs ja kohtuda seejärel ka Konkurentsiametiga, et edasistes sammudes kokku leppida,“ märkis Käi.

Täispikkuses näevad seda lugu Äripäeva tellijad.

Oled tellija, kuid ei pääse lugema?Vaata siia

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt