Apple lennutas enne tariifiuudist USAsse 600 tonni telefone
USA tehnoloogiagigant Apple rentis enne kõrgemate tollimaksude kehtestamise uudist kaubalennukid, millega tõi Indiast USAsse 600 tonni iPhone’i telefone.
Apple on alates märtsist lennutanud kokku kuus lennukit Indiast USAsse, et transportida oma iPhone’e.
Foto: Reuters/Scanpix
Rootsi majandusleht Dagens Industri vahendab Reutersit, kirjutades Apple’i strateegiast kõrgemate tariifide mõju leevendada. Apple’i aktsia on aasta algusest kukkunud 18,5%.
USA aktsiad tõusid kolmapäeval plahvatuslikult kõrgele, kui president Trump teatas 90-päevasest tariifide peatamisest enamiku riikide jaoks, kuid samal ajal tõstis Hiinale määratavaid makse veelgi, vahendas Yahoo Finance.
Nüüd on see siis käes. USA president Donald Trump lahmib tariifidega ning turud ei ole enam lihtsalt punased, vaid veripunased. Võtsin kasutusele mind varemgi aidanud strateegia ‒ mängin surnut.
Tänapäeva ettevõtted seisavad üha enam silmitsi kuluhalduse keerukusega, kus töötajate väärtuslik aeg kulub suuresti paberite ja kviitungite keskel orienteerumisele ning aruannete esitlemisele. Kõlaks ju hästi, kui automatiseeritud platvorm appi tuleks ning sulle 86% ajavõitu pakuks? Zevoy loodud keskkond just seda teebki.