Alphabetile kuuluv Google peab hakkama jagama otsinguandmeid konkurentidega, kuid pääseb Chrome’i sundmüügist, otsustas USA viimase 30 aasta suurima konkurentsiasja kohtunik, vahendab Bloomberg.
Google teatas esmaspäeval, et on sõlminud kahe USA elektriettevõttega lepingud, mille eesmärk on vähendada oma tehisintellekti andmekeskuste energiatarbimist.
Warren Buffetti juhitav Berkshire Hathaway jätkas teises kvartalis Apple’i aktsiate müümist ning loovutas enam kui 4 miljardi dollari väärtuses osaluse.
Möödunud aastal registreeris Läti oma seni suurima aastase välisinvesteeringute mahu, kaasates üle miljardi euro. Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuri andmetel asus 31 suuremast investeerimisprojektist 20 Riias. Möödunud aastal ületasid Leedu investeeringud Eesti omi 40 korda.