21. august 1997 kell 22:00

Eesti Draamateatris Rakvere teatri külalisetendused 25.--30. augustini kell 19, piletid 30--60 krooni

Rakvere teatri etendused on paaril viimasel hooajal furoori tekitanud ning nüüd saavad ka tallinlased kontrollida, kas kiidusõnad on õigustatud.

Esmaspäeval ja teisipäeval etendub "Don Juan ehk armastus geomeetria vastu", kolmapäeval "Kummitused", neljapäeval "Anna Christie" ja reedel "Shakespeare'i kogutud teosed". Laupäevane "Tramm nimega Iha" on piletikassade andmeil juba välja müüdud.

16.--30. augustini Tallinna suvemuusikafestival Võru linnapargis, Niguliste kirikus, Estonia kontserdisaalis.

Käesoleval nädalal publikut meelitanud Tallinna suvemuusika festivali raames antakse homme kell 20 kontsert Võru linnapargis, kuhu on müüdud üle 12 000 pileti. Kõlab suurejooneline Händeli "Veemuusika" ja "Kuninglik tulevärgimuusika" Eri Klasi dirigeerimisel.

27. augustil kell 19 on Niguliste kirik poistelaulu päralt. Eesti kooriklassikat esitab tuntud headuses Tallinna Poistekoor Lydia Rahula juhatusel. Päev hiljem on Estonia kontserdisaalis Helsingi linnaorkester, dirigendiks Leif Segerstam. Kava koosneb klassika pärleist: Raveli Bolero, Sibeliuse 1. sümfoonia. Suvemuusikafestivali lõpetab Hollandi Raadio kammerorkester. Kontserdil kõlab esiettekandes Mari Vihmandi "Aknad unustatud maastikule".

Tallinna lauluväljakul 22. augustil kell 21> Michael Jacksoni kontsert, pilet 590 kr

Lauluväljakule on oodata kümneid tuhandeid inimesi, nii Michael Jacksoni tulihingelisi austajaid kui niisama uudishimulikke. Soovituseks neile, kes ei kuulu Michael Jacksoni austajate hulka: ärge mõelge sellele, kui väga teile megastaar ei meeldi, vaid tuletage endale meelde, et nii grandioosset ja professionaalset etendust ei ole Eestis varem toimunud. Tasub siis sellest ilma jääda?

Haapsalu linnagaleriis kuni 8. septembrini militaarkunsti näitus

Nädalavahetusel Haapsallu sattudes külastage Posti tn 3 asuvat linnagaleriid ja lennuvälja, sest just neis paigus saate osa omanäolisest kunstisündmusest.

Kunstnikke Eestist, Inglismaalt ja Rootsist inspireeris kõik, mis leidus mahajäetud lennuväljal. Eriti elamusrikkaks kujunes see väliskunstnikele, kelle arvates Haapsalu lennuväli on unikaalne materjal kohaga seotud teoste tekkeks.

Osa endisel nõukogude lennuväljal sündinud teoseid on toodud tutvumiseks linnagaleriisse, kuid need, mida ei saa teisaldada, on endiselt vabas õhus. Nende leidmiseks jagatakse linnagaleriis ka juhiseid.

Hetkel kuum