9. detsember 1997 kell 22:00

Multimeediaarvuti supermarketist

Protsessor:- Pentium 166 MMX

Põhimälu:- 16 MB

Graafikakaart:- 2 MB ATI 3D Charger

CD-ROM:- 20kordse kiirusega

Helikaart:- 16bitine

Kõvaketas:- 1,6GB

Monitor:- ViewSonic E655 15", digitaalne

Orienteeruv hind:- 16 900 kr

Allikas:- Microlink Arvutite AS

- Sel aastal supermarketisse või kaubamajja minnes võib muu jõulukauba hulgas ostukorvi pista ka Microlinki Christmas Classicu. Kolm aastavahetust on Microlink pakkunud spetsiaalset jõuluarvutit spetsiaalse jõuluhinnaga, alates 24. novembrist väljastab Microlink Arvutite ASi tehas selle aasta jõuluarvutit Christmas Classic. Tehnilistelt näitajatelt pole see just teedrajav toode omasuguste seas, vaid pigem on uus selle arvuti müügikampaania ja pisut ka kaasaantav tarkvaravarustus, mis on tavalisest rikkalikum.

Ostjatel on võimalik valida kahte tüüpi Christmas Classicu vahel: multimeedia variant, millele on lisatud helikaart, kõlarid ja kiire CD-ROM, ning odavam tagasihoidlikuma konfiguratsiooniga ilma multimeedia laienduseta mudel. Viimasega on komplektis Windows 95, Microsoft Works 4.5 ja Microsoft Internet Explorer 4.0. Multimeedia Christmas Classicule on veel lisatud eesti-inglise-vene sõnastik, Comton Encyclopedia 98, Microgrfx Windows Draw 5 jpm. Sellest komplektist hinnatuim on Windows Draw 5, mida peetakse populaarse kujunduspaketi CorelDraw tagasihoidlikumaks variandiks.

Christmas Classic on kättesaadav kõigis Baltimaades Microlinki edasimüüjate juurest. Sel nädalal alustatakse Microlinki arvutite müüki ka suuremates supermarketites ja tehnikapoodides, mitte ainult arvutisalongides. Kõikide kaupluste vastavate osakondade müüjatele korraldatakse arvutialane koolitus, et nad oskaksid lihtsamatele küsimustele arvuti kohta vastata.

Hetkel kuum