2. september 1999 kell 22:00

Rahandusministeerium taunib Ridaste käitumist

«Ridaste BNSile antud intervjuu oli ebakorrektne, see oli enneaegne ja lubamatu,» ütles Urm eile.

Urmi sõnul ei otsusta tema Ridaste karistuse üle, kuid ministeerium kindlasti käsitleb seda juhtumit. «Me oleme selle juhtumiga seoses andnud ja nõudnud selgitusi juba mitmelt poolt. Lahenditeni veel nii ruttu ei jõuta, sest ühtki suppi päris nii kuumalt ei sööda, kuigi iga supp tuleb ka ära süüa,» rääkis Urm.

ASA Kindlustuse ja AB Elukindlustuse juhatus otsustasid kaevata kindlustusinspektsiooni juhi Ellen Ridaste avalikkusele tehtud solvavate ja laimavate avalduste eest kohtusse. ASA Kindlustuse juhatuse esimees Sergei Net?ajev ja vandeadvokaat Leon Glikmani teatasid eile, et esitavad lähtudes juriidilisest ekspertiisist hagi kriminaalasja algatamiseks Ridaste vastu seoses avalikkuse ees tehtud õiguspädevust ületavate avaldustega, mis on põhjustanud kindlustusfirmadele olulist rahalist kahju.

Ridaste ütles eile, et ASA ja AB omanikud ei ole käitunud soliidselt, sest ei soovi inspektsiooniga ühendust võtta ja oma plaane selgitada. Ridaste viitas ka seltside pankrotivõimalusele, juhul kui lubatud välisinvestorit ei leita.

Autor: BNS

Hetkel kuum