Ülo Toomsalu • 12. september 2000 kell 6:40

Rein Kilk ja Hans H. Luik pandi tagaselja saatejuhtideks

Eesti Televisiooni juht Aare Urm märkis telejaama uuteks saatejuhtideks meediamagnaadi Hans H. Luige ja Tartu ärimehe Rein Kilgi. Mehed ise pole kuulnudki, et hakkavad avalik-õiguslikus telejaamas eetris olema, kirjutab SL Õhtuleht.

'Järelikult ei ole see pakkumine lihtsalt hea, vaid nii väga hea, et on võimatu keelduda,' leidis Rein Kilk ainsa põhjuse, miks ETV juht Aare Urm reklaamib teda kui uut saatejuhti, ilma et oleks sel teemal sõnakestki vahetanud.

Kilk siiski usub, et ei ole lihtsalt pakkumist veel kätte saanud ja on seetõttu lootsustandvalt meelestatud.

Eilses SL Õhtulehes nimetab ETV juht Aare Urm telejaama uuteks juhtideks Rein Kilgi ja Hans H. Luige. 'Saatel veel nime ei ole,' märkis Urm saladuskatte all. Ta ei välistanud, et saade võib juba sel aastal eetrisse minna. 'Ega rohkem sellest rääkida ei saa, muidu lobisen veel midagi välja,' naeris Urm ja tunnistas, et lepinguid tal uue nii-öelda eluteemalise saate juhtimiseks Kilgi ja Luigega sõlmitud ei ole.

'Ilmselt on lehte pääsenud mingi väga esialgne info mingist pakkumisest, mille suhtes minuga veel räägitud ei ole,' kommenteeris Luik ETVs saatejuhiks hakkamist. Luik märkis, et ta on endise ETV peadirektori Toomas Lepaga vestelnud koostööst, kuid sellega on asi ka piirdunud.

Hetkel kuum