Eesti Telefon võtab kasutusele kõnesidepaketid

Tarmo Riisenberg 06. detsember 2001, 00:00

Uuest aastast alates on Eesti Telefoni klientidel on võimalik valida Kodupaketi, Äripaketi ja Plusspaketi vahel.

Eraklientidele mõeldud Kodupakett on eeskätt nendele, kes kasutavad telefoniühendust helistamiseks või internetis surfamiseks üsna mõõdukalt. Kodupaketi omanikel on võimalik endale tasuta valida kaks kõige sagedamini valitavat tavatelefoninumbrit sõbranumbriks ja helistada neile soodsamate minutihindadega - 22 senti normaalajal, 18 senti õhtul ja 9 senti öösel.

Sõbranumbriks saab valida kõiki Eesti Telefoni võrgus asuvaid telefone (välja arvatud interneti sissehelistamisekeskuse numbreid, taksofoni- ja teenusnumbreid). Kahte soodushinnaga sõbranumbrit võimaldab Eesti Telefon seetõttu, et telefonikasutajad teevad keskmiselt ligi 40 kõnesid just kahele tavatelefoninumbrile. Tavatelefoni kuutasu on Kodupaketis analoogjaama telefonidel 84 krooni ja digitaaljaama telefonidel 98 krooni. Ülejäänud toodete kuutasud (ISDN-ühendused ja kõneboonused) senisega võrreldes ei muutu.

Äripakett sobib eeskätt neile, kes helistavad peamiselt tööajal ja sageli välisriikidesse. Minutihind on Äripaketis Eesti piires lauatelefonidele helistamisel ööpäev läbi 28 senti. Rahvusvaheliste kõnede hinnad on kuni 15 odavamad Kodupaketi omadest. Tavatelefoni kuutasu on Äripaketis võrdne seniste ärikliendi kuutasudega, see on analoogjaama telefonidele 105 krooni ja digitaaljaama telefonidele 120 krooni, liitumistasu langeb aga seniselt 3000 kroonilt 824 kroonile.

Plusspakett on suunatud eeskätt neile, kes on aktiivsed helistajad või interneti sissehelistamisteenuse kasutajad. Plusspaketi kasutajad saavad helistada Eesti piires kõigile tavatelefonidele normaalajal hinnaga 20 senti minut, soodusajal 15 senti minut ja öösel 10 senti minut. Samad minutihinnad kehtivad ka interneti sissehelistamiskeskuste kasutamisel, samuti on kuni 1 krooni võrra odavam mobiilvõrkudesse ning kuni 25 odavam välismaale helistamine. Tavatelefoni kuutasu on Plusspaketi kasutajatele 280 krooni. Kõik pakettide kasutajad saavad soovi korral valida endale sobiva kõne- ja internetiboonuse, mille kasutamisel on minutihinnad kuni 25 odavamad. Uuest aastast on erakliendid automaatselt Kodupaketi ja ärikliendid Äripaketi kasutajad.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing