Meelis Virkebau lahkus Kreenholmi juhi kohalt. Intervjuu Kreenholmi juhatuse esimehe kt-ga, Boras Wäfveri Grupi tegevdirektoriga Mats Skogmaniga.
<b>Miks Meelis Virkebau lahkus Kreenholmi juhi kohalt?</b>
Meil olid erinevad arvamused selle kohta, milline peab välja nägema Kreenholmi areng tulevikus, see oli peamine põhjus. Meil olid erinevad nägemused nii Kreenholmi tuleviku kui senise käekäigu osas. Rohkem ma ei saa kahjuks öelda, sest nagu teate, on Kreenholm osa Rootsi firmast Boras Wäferi, mis omakorda on noteeritud Stockholmi börsil. Börsi reglement ei luba meil anda infot eri kanalitele - kogu info peab olema avalik kõigile. 25. veebruaril avaldame majandusaruande, seal on sees ka Kreenholmi puudutav osa.
<b>Kes astub Meelis Virkebau asemele Kreenholmi juhatuse esimehe kohale, kas on teil kandidaat juba olemas?</b>
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kindlaid kandidaati ei ole, sellepärast olengi praegu ise Kreenholmi juhatuse esimehe kohusetäitja. Kreenholm on hea ettevõte ja jätkab tegevust.
<b>Kas uus juht saab olema rootslane või eestlane?</b>
Ma arvan, et eestlane. Hakkame uut juhti otsima, senikaua juhin ettevõtet mina Narva ja Tallinnas, olles Eestis kolmel päeval nädalas. Hetkel olen Narvas.