Ülevaade tänastest ajalehtedest

20. veebruar 2004, 08:09

Eesti Päevaleht:

Mitu poeketti, mis peavad Eestis laienemisplaane, võitlevad soodsate asukohtade nimel nii omavahel kui ka kohalike omavalitsustega.

Saaremaa Laevakompanii teatel jätkab majandusminister Meelis Atonen avalikkuse eksitamist õigustamaks kavandatavat praamiliinide taasriigistamist.

Paralleelselt sellega, kui Euroopa Komisjon kinnitas kolmapäeval volinikukandidaadid ja nende töökohad, algas ametlikult ka madalamate kohtade jagamine.

Nii sotsiaalminister Marko Pomerants kui ka opositsioon tunnistasid eilsel pensioniarutelul riigikogus, et 2007. aastaks jõuab pensionikassa miinustesse, millest saab lähiaastate põletavaim probleem.

Postimees:

Keskmine Eesti teedel kihutav liiklushuligaan on kõrghariduseta ja vallaline väikeärimees, kelle sissetulek küünib 25 000 kroonini kuus, selgub Tartu Ülikooli teadlaste läbi viidud uuringust.

Tallinn tellis Inglismaalt Oxfordi käsitööliste perefirmast neli ja pool sajandit raekoda ehtinud piltvaipade täpsed koopiad, mis hakkavad hoonet taas alaliselt kaunistama.

Euroopa Liit kavatseb aastatel 2007-2013 kulutada laieneva liidu vaesemate piirkondade järeleaitamiseks 5,3 triljonit krooni, mis suunatakse konkurentsivõime ja tööhõive suurendamiseks.

Maavanemate ametissenimetamist ja regionaalministri staatust käsitlev eelnõu läbis eile Riigikogus teise lugemise, kuigi opositsioon hääletas eelnõu maha ja pani kahtluse alla selle tõsiseltvõetavuse.

SL Õhtuleht:

Rahvusvahelisse jäätmekäitluskontserni Cleanaway kuuluv Tallinna Prügila süüdistab oma suurimat konkurenti, teist rahvusvahelist kontserni Ragn-Sells tarbija petmises.

Pärnu Postimees:

Valminud detailplaneeringu eskiisi kohaselt tuleb Pärnu jõe kaldale endise puidutsehhi territooriumile kaheteistkümnest kinnistust koosnev eliitelurajoon.

Virumaa Teataja:

Kunda klubis peeti eile AS-i Kunda Nordic Tsement kauaaegse tegevdirektori Jan Owreni lahkumispidu, sest 1. veebruarist töötab ta Heidelberg Cement Groupi allüksuse Cement East tegevdirektorina. Owreni asemel sai Kunda Nordic Tsemendi tegevdirektoriks senine tsemenditehase direktor Tapio Aura.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing