Siff ei jäta paekarjääri kohtuasja pooleli

Krista Taim 23. oktoober 2006, 00:00

"Miks me peaksime hagi tagasi võtma. On igati loomulik, et ettevõte kaitseb oma huve," ütles Primose omanik, transiidiärimees Endel Siff. Tema sõnul on ettevõte jätkuvalt huvitatud õiglase konkursi väljakuulutamisest ja sooviks sellel osaleda. Sifi sõnul on Primosel olemas nii meeskond kui ka vahendid, et arendada piirkond puhkealaks.

Varem on Lasnamäe paekarjääri hoonestusõiguse konkursitingimusti kritiseerinud ka teised arendajad. Kohtukäigu võttis ette siiski vaid Primos. Hagi põhiseisukoht on, et pakkujatele on esitatud põhjendamatud nõudmised ilma mõistliku tähtajata.

Maria Mägi advakaadibüroo advokaadi Tarvo Lindma sõnul toimub istung Tallinna halduskohtus 20. novembril. Hagis nõutakse, et tühistataks Tallinna linnavalitsuse korraldus, mis on Võidujooksu 12/Pae 7a kinnistule hoonestusõiguse seadmiseks eelläbirääkimistega pakkumine korraldamise aluseks. Tallinna linnavalitsus on teatanud, et ei kavatse konkursi tingimusi ega tähtaega muuta.

Konkursi tingimustele vastavad Eestis neli ehitusfirmat: Merko Ehitus, Skanska EMV, Eesti Ehitus ja YIT Ehitus. Neli firmat on ka konkursi dokumendid on välja võtnud.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 16:21
    Otsi:

    Ava täpsem otsing