ÄP fototoimetus • 4. detsember 2006 kell 22:00

Nissan pakub uut elektritõstukit

TX13-TX20 elektritõstukite seeria peamiseks tõmbenumbriks on peale hinna väike voolutarbimine ja mitmed tehnilised uuendused.

Uuenduste nimekirjast võib leida hooldevabad märgpidurid, ergonoomilised uuendused ja väikesed mõõtmed. Kasutaja elu lihtsustamiseks on näiteks töörežiimide osas ka vaid neli valikut - ökonoomne, võimas, manuaalne ja ülivõimas.

Eeliseks konkurentide ees on ka madalam hind. Näiteks sama tõstejõuga Yale'i toodetud ERP 10-15 RCF seeria või ERP 10-15 ATF seeria mudelid maksavad kuni 30% rohkem.

Laadur OÜ tõstukite müügijuht Argo Press: "Hooldevälde on tõstukitel üldiselt sama, 1200 töötunni järel tehakse kapitaalne hooldus. Elektriline tõstuk sobib kõige paremini just siseruumides riiulite vahel sõitmiseks," rääkis ta.

"Muidugi tuleb enne tellimist endale selgeks teha, millist tõstukit vaja on, kas elektritõstuk üldse sobib," lisas Press.

"Meteoroloogiliste tingimuste talumine on samuti üpris hea. Laadimine peab käima siiski plusskraadide juures. Samuti tuleks hoiduda elektrimasinate survepesust," rääkis Nissani kahveltõstukite müügijuht Margus Taada. Tema arvates on Nissan TX13-TX20 tõstukitel väga oluline erinevus konkurentidest üldine säästlikkus, mis võimaldab vähemate laadimistega säästa nii akut kui ka mootorit.

Autor: ÄP

Hetkel kuum