Tartu Emajõe koolile annetati pea pool miljonit

10. veebruar 2008, 22:19

Heategevuskampaania «Saa nägijaks!» raames
kogutud 1 158 324 kroonist 410 395 krooni annetavad kampaania korraldajad Tartu
Emajõe koolile.

Nägemispuudega laste toetuseks korraldatud kampaania «Saa nägijaks!» toimus Eesti lions-klubide eestvõtmisel eelmise aasta viimase kolme kuu jooksul, kirjutas Postimees.ee.

Suurem osa annetustest koguti kohalikes klubides paarikümnekrooniste annetuste kaupa – kokku oli annetajaid ligi 15 000.

«Meile on väga oluline teadmine, et nii paljudel inimestel on soov näha ja aidata endast nõrgemaid. Annetuskampaania rahaline eesmärk oli koguda iga Eesti elaniku kohta vähemalt üks kroon, mis sai ka peaaegu täidetud,» kommenteeris Eesti lions-piirkonna kuberner Kalle Elster.

Heategevuskampaania aupatrooni Evelin Ilvese sõnul näitab kogu annetatud raha ilmekalt ühiskonna osavõtlikkust ja valmisolekut aidata neid, kes seda kõige rohkem vajavad.

Eelmisel nädalal otsustati, et kogutud rahast 410 395 krooni saab Tartu Emajõe kool õpikeskkonna parandamiseks. Tallinna Heleni kool saab 183 679 krooni tehniliste abivahendite muretsemiseks ja ruumide kohandamiseks. Koolide rahasummade jaotamisel arvestati neis õppivate laste hulka.Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. February 2008, 22:28
Otsi:

Ava täpsem otsing