Värska Sanatoorium: langev majandus ei ole meie äri räsinud

Hille Tressum 10. september 2008, 16:09

Värska Sanatooriumi juhi Vello Saare sõnul
ei ole jahtunud majandus nende ärile halvasti mõjunud. Näiteks on Värska
Sanatooriumi täituvus võrreldav eelmise aastaga.

„Ei saa ega ei pea vajalikuks nuriseda,“ vastas Värska Sanatooriumi juht Vello Saar aripaev.ee küsimusele, kuidas majanduslangus spaa- äri mõjutab.

Samuti kinnitas Saar, et vähemalt käesoleva aasta lõpuni ei ole plaanis ka kokkuhoiu eesmärgil personali vähendada. „Kuni aasta lõpuni ei ole meil selliseid plaane ja see ei ole ka võimalik,“ sõnas juht.

„Sanatooriumi täituvus on ligikaudu 90%, mis on väga hea tulemus. Samuti on meil olemas reservid millega hullemad ajad üle elada,“ sõnas Saar ning lisas, et eks tuleb uute muutustega kaasa minna.

Samuti ei ole sanatooriumil plaanis inimeste meelitamiseks protseduuride pagasit värskendada. „Ega uute protseduuridega kliente ei tõmba. Tõmbab see kui sellest ka kasu on,“ märkis juht.

Saar tõdes, et head ajad spaa- äris ei ole veel kaugeltki ümber. „Hea aeg oli eelmisel aastal ja ka see aasta on hea olnud. Ma ei usu, et siin paari kuuga midagi oluliselt muutuks,“ rääkis juht lisades siiski, et Spa liidu poolt korraldatud uuringust võis tõdeda, et tegelikult on spaaturism mõne protsendi võrra vähenenud. Kuid kindlasti ei ole tegemist märkimisväärse langusega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. September 2008, 18:24
Otsi:

Ava täpsem otsing