Christel Karits • 4 detsember 2008

Jõuluajaks 12 kuud nukuteatris

Selletalvine jõulumuinasjutt jutustab lõikavast pakasest, lahkest vaeslapsest, täitmatust peretütrest, südametust võõrasemast, õrnadest lumikellukestest ning talviselt jäises metsas peituvatest imedest.

Ühes väikeses külas elas kuri ning ihne naine tütre ja võõrastütrega. Tütart ta armastas, võõrastütar aga ei suutnud talle millegagi meele järele olla. Kord, keset külma ja lumist jaanuarikuud, tuli õelale emandale pähe saata võõrastütar metsa lumikellukesi otsima. Enne ei lubanud ta õnnetul tüdrukukesel koju tulla, kui korv lilli täis. Sellest saabki alguse lugu lahkest tütarlapsest, kes kohtus kaheteistkümne imelise kuuga.

Eesti Nuku- ja Noorsooteatri kassast saab nüüdsest osta uue kujundusega vahvaid aastapileteid, mis on toredaks kingituseks väikesele või suurele teatrisõbrale.

Piletid maksavad päris pisikestele (2-4aastased) 150 krooni, natuke suurematele (4-10aastased) 250 krooni, noortele ja täiskasvanutele 400 krooni. Aastapilet kehtib kolmele piletiomaniku valitud etendusele aasta jooksul piletile märgitud kuupäevast alates.

Hetkel kuum