Rikaste TOP: tartlased, kellest Tallinn hoolib

Katre Pilvinski 07. detsember 2009, 08:35

Paarisrakendina tegutsevad Tartu ehitusettevõtjad Aivar Tuulberg ja Raivo Rand on jõudsalt laiendanud haaret Tallinnas. Neist on saanud Tallinna linnavalitsuse olulised partnerid.

Näiteks õnnestus neil 2007. aastal saada Lasnamäe munitsipaalmajade arendus - ehitavad valmis üle tuhande korteri ja rendivad need linnale.

Meestel õnnestus saada pikaajaline leping ajal, kui ehitusturg õitses ning ehitushind kerkis kiiresti. Praegu oleks linnal soodsamaid võimalusi linnakodanike elamisprobleemide lahendamiseks, sest tühje kortereid on linn täis.

Rand ja Tuulberg on Tallinna linnaga seotud projektidesse kaasanud endised Skanska EMV juhid Jaanus Otsa ja Olaf Hermani. Selle kahe ehitusärimeeste grupiga on tihedalt olnud seotud ka Oliver Kruuda ning Mati Tusov.

Äripäevas ilmub artiklite sari Eesti edukamatest jõukamatest ettevõtjatest. Reedel kirjutasime T.R. Tamme Auto omanikest Toomas ja Raivo Tammest.

Artiklite autoriteks on Äripäeva rikaste TOP 500 koostajad Aivar Hundimägi ja Raivo Sormunen, kes igas Äripäevas kirjutavad, mis jäi edetabelit koostades neile silma edukate ettevõtjate tegemisi uurides.

Need, kes ei ole Äripäeva tellijad, saavad uue rubriigi "Rikaste TOP" lugemiseks päevapileti osta SIIT!

 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. December 2009, 09:07
Otsi:

Ava täpsem otsing