Pealtnägija: helistati, et vastu tulnud inimene sai surma

Anne Oja 24. jaanuar 2011, 18:59

Vahetult pärast katastroofi Domodedovo lennuväljal maandunud Irina Gorina rääkis Moscow Newsile, et üks tema kaasreisijatest sai pärast lennuki maandumist telefonikõne, kus öeldi, et talle vastu tulnud inimene on tapetud.

Kõik väljaande küsitletud pealtnägijad nimetasid olukorda tõeliselt hirmutavaks. Gorina maandis Berliinist tulnud lennukil pisut aega pärast plahvatust. Reisijaid paluti lennukil 15 minutit oodata.

"Kui ootasime, hakkasid inimesed saama telefonikõnesid, mis paljastasid toimunu. Üks mees kuulis, et et üks inimene talle vastutulnutest on tapetud. Kõik olid juhtunust tõeliselt shokeeritud," rääkis naine.

Kui reisjatel lubati lennukist väljuda, keelitati neid aega viitmata läbima kõik formaalsused. "Ootasime umbes tunni, kui meile öeldi, et jookske nüüd läbi nii kiiresti kui saate," lisas ta.

Reisijad nägid, et lennuväljale oli saabunud palju kiirabiautosid. Nad pidid jaamahoonest väljumiseks läbima seda kohvikut, kus plahvatus toimus.

"Paljud inimesed lennuvälja ümbruses nutsid. Kõik nägi tõesti õudne välja ja kogu vaateväli oli kaetud helesiniste kottidega. Õhk oli täis kõrbelõhna ja suitsu," rääkis Gorina. Lennuväljalt linna pääseda oli raske, sest raudteeplatvormidel tungles vihane rahvamass.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. January 2011, 20:41
Otsi:

Ava täpsem otsing