Andres Allikmäe sai TTÜ aasta vilistlaseks

Indrek Kald 16. september 2011, 14:38

Tallinna Tehnikaülikooli 93. aastapäeva aktusel kuulutati välja aasta vilistlane 2011, tunnuste pälvis Harju Elektri juht Andres Allikmäe.

"TTÜ on konkurentsitult parim tehnika ja tehnoloogia ülikool Baltimaades," ütles Allikmäe. "Sooviksin, et ta oleks noortele esimene eelistus ülikoolihariduse omandamisel. Endiselt suudab ülikool mulle rohkem anda kui mina ülikoolile," lisas aasta vilistlane.

Andres Allikmäe on lõpetanud toonase Tallinna Polütehnilise Instituudi automaatikateaduskonna süsteemiinseneri eriala aastal 1980. Edasi töötas ta kaks aastat TPI laborijuhatajana.

Alates aastat 1998 on Allikmäe mittetulundusühingu TTÜ Vilistlaskogu juhatuse liige ja 1999. aastast sihtasutuse TTÜ Arengufond nõukogu liige.

Allikmäe on alates aastast 1982 töötanud ASis Harju Elekter, sealhulgas on ta 1999. aastast ettevõtte juhatuse esimees.

TTÜ aasta vilistlane 2011 on tegev ka mitmetes nõukogused ja juhatustes. Allikmäe on Draka Keila Cables ASi nõukogu liige, Eltek ASi nõukogu liige, Satmatic OY juhatuse liige, Harju Elekter Elektrotehnika ASi nõukogu liige, Saajos ASi nõukogu liige ning Elektritöö Ettevõtjate Liidu juhatuse liige.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    16. September 2011, 14:47
    Otsi:

    Ava täpsem otsing