Arco Vara korraldab investoritele webinari

Rainer Saad 05. märts 2014, 10:50

Arco Vara teatas, et kutsub kõiki huvilisi osalema homme kell 14 toimuval investoritele suunatud webinaril.

Webinari juhib Arco Vara juhataja Tarmo Sild. Presentatsioon peetakse inglise keeles. Webinari käigus teeb Sild kokkuvõtte kontserni eelmise aasta majandustulemustest ning tutvustab edasist tegevusplaani.

Enne ja presentatsiooni ajal saab esitada küsimusi e-posti aadressile hedi.uustalu@nasdaqomx.com. Eelisjärjekorras vastatakse küsimustele, mis on saadetud enne webinari algust.

Webinarile registreerimiseks tuleb saada osalemissoov e-posti aadressile hedi.uustalu@nasdaqomx.com. Registreeruda saab kuni täna kella 14.

Tehniliste põhjuste tõttu on osalejate arv piiratud 90 registreerunud osalejaga. Link webinarile saadetakse osalejatele e-mailiga homme hommikul. Webinar lindistatakse ning on kõigile kättesaadav ettevõtte kodulehel arcorealestate.com ja NASDAQ OMX Tallinna kodulehel. Neil aadressidel avalikustatakse ka vastused küsimustele, mis on saadetud enne webinari või esitatud selle ajal.

Webinar on virtuaalne konverents, mille käigus tutvustavad ettevõtte esindajad firma tegevust ning tulevikuplaane. Webinar võimaldab interaktiivset suhtlust ning võimalust küsida ja saada vastuseid otse ettevõtte esindajatelt.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. March 2014, 10:50
Otsi:

Ava täpsem otsing