Äripäev • 28. september 2017 • 2 min
Jaga lugu:

Kristiina Ojuland hakkab ettevõtjaks

Foto: Andras Kralla

Endine välisminister, viimasel ajal immigratsioonivastast Rahva Ühtsuse Erakonda ehitanud ja tüürinud Kristiina Ojuland tõmbab poliitikast tagasi ning hakkab aktiivselt ettevõtlusega tegelema.

Kaarte avas Ojuland ERR-i uudisteportaalile antud intervjuus ning kinnitas, et otsustas juba selle aasta alguses poliitikast tagasi tõmmata. "Kas see jääb nüüd päris lõplikult nii, eks aeg näitab – aga nendel valimistel ma ei kandideeri ja praegu ka suuremaid poliitilisi plaane järgmiseks aastaks ei tee," rääkis ta.

Ettevõtte nimega Trump Consulting OÜ asutas eksvälisminister juba pea kolm aastat tagasi. Eelmise aasta kohta on firmal aruanne esitamata, ent 2014. aasta septembrist 2015. aasta lõpuni kestnud majandusaastal tegi firma käivet 4800 euro eest. Väga aktiivne ettevõtja Ojuland seega seni olnud pole.

"Trump Consulting OÜ põhieesmärgiks aastatel 2016-2017 on põhitegevusteenuste edasine arendamine ja laiem pakkumine Eesti turul ning mujal välismaal," seisab firma viimati esindatud majandusaasta aruandes. Ettevõtte põhitegevus on äriregistri järgi ärikonsultatsioon ning muu juhtimisalane nõustamine.

"Valdkond on üldises sõnastuses ärikonsultatsioon, aga mul ka teatud valdkonnad, kuhu ma olen keskendunud ja üks nendest on ka siis Eesti e-riigi erinevate IT-lahenduste eksportimine laia maailma," selgitas kunagine tipp-poliitik ERRile.

Loe täispikka intervjuud Ojulandiga rahvusringhäälingu uudisteportaalist.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt