Tallinna linnajuhid tahavad saada terviseraha

01. detsember 2017, 12:00
Tallinna linnapea Taavi Aas.
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20171201/NEWS/171209987/AR/0/AR-171209987.jpg

Töövõime säilitamiseks ja tervise taastamiseks plaanitakse Tallinna linnavolikogu palgalistele juhtidele ja linnavalitsuse liikmetele hakata korra aastas poole ametipalga ulatuses hüvitist maksma.

Tallinna linnavalitsus esitas volikogule kinnitamiseks linna ametiasutuste palgajuhendi määruse muutmise eelnõu, mille seletuskirja järgi on muudatuse eesmärk võimaldada palgalistele linnavolikogu juhtidele ja linnavalitsuse liikmetele samasugune kohtlemine, nagu juba on ametiasutuste teenistujatel, kes saavad töövõime säilitamise ja tervise taastamise hüvitist.

Alates 2013. aastast on palgajuhendi alusel makstud ametiasutuste teenistujale kord aastas poole kuu põhipalga ulatuses hüvitist töövõime säilitamiseks ja tervise taastamiseks.

Volikogu juhivad volikogu esimees Mihhail Kõlvart ning aseesimehed Mart Luik ning Toivo Tootsen. Linnavalitsusse kuuluvad linnapea Taavi Aas, abilinnapead Kalle Klandorf, Vadim Belobrovtsev, Aivar Riisalu, Eha Võrk, Züleyxa Izmailova, Andrei Novikov ja Tõnis Mölder.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. December 2017, 11:42

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing