Meelis Mandel • 21. märts 2018 kell 7:30

Isemajandav Eesti: mis saab pärast eurotoetuste vähenemist?

Foto: PantherMedia/Scanpix

Homme kell 11 läheb ÄP raadio eetrisse järjekorras neljas saade sarjast „Isemajandav Eesti“, kus otsestuudios arutletakse, mis saab Eestist pärast eurotoetuste vähenemist.

Stuudios on riigikontrolör Alar Karis ning kaubandus-tööstuskoja peadirektor Mait Palts, saatejuht Meelis Mandel.

8. veebruari hommikul kell 10 käivitas Äripäev meediaprojekti "Isemajandav Eesti" ning kutsus avasaatesse Äripäeva raadio otsestuudiosse Siim Kallase ja Jaan Pillesaare. Tegemist oli esimese saatega sarjast, mille raames tuletame kuulajatele meelde, kuidas sai IME teoks 30 aastat tagasi ning arutame, millist IMEt peame tegema, et oleksime edukad ka 10 aasta pärast.

Viimase aja avalikus debatis räägitakse üha enam vajadusest viia riigi edukaks toimimiseks läbi uued radikaalsed reformid. See ongi ajendanud Äripäeva käivitama temaatilist saatesarja „Isemajandav Eesti“. Kahekümnes saates kajastame aasta jooksul riigi ja erasektori koostöövõimalusi julgelt ja tabudeta. Saadesse kutsume eksperte ja arvamusliidreid vestlema ja väitlema reformide vajalikkuse ning teostamise võimalikkuse üle.

Esimeses kolmes saates on riigireformi vajadustest ja võimalustest rääkinud Siim ja Kaja Kallas, Jaan Pillesaar, Jüri Raidla, Margus Nõlvak ja Ede Schank-Tamkivi. Saateid juhivad Igor Rõtov, Meelis Mandel ja Aivar Hundimägi.

Järgmine saade on eetris 22. märtsil kell 11.

Isemajandava Eesti meediaprojekti koostööpartnerid on Ellex Raidla, Ülemiste City ja Teenusmajanduse koda. Kutsume lugejaid saatma oma mõtteid ja vastukaja meiliaadressile [email protected].

Hetkel kuum