Ivo Suursoo • 19. detsember 2019 kell 7:24
Arvamused
Ainult tellijale

Ivo Suursoo: riigireformi kari – kodanik võõrandub ebaviisakast valitsusest

Kodanikud ei taju valitsuse liikmeid otseste juhtidena ega lahku ebaväärika kommunikatsiooni peale kohe riigist, kuid valitsusest võõrandutakse, sest mõistlikud inimesed ei taha, et neid samastatakse ebaviisakate inimestega, hoiatab Riigireformi Radari kolleegiumi liige, infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni liidu asepresident Ivo Suursoo.

Ivo Suursoo.  Foto: Raul Mee

Poole aastaga on valitsuse käekiri välja kujunenud, seekordses kuvandis jäi paraku domineerima poliitilise juhtimise kvaliteedi probleem. See võib tunduda üldpoliitilise maailmavaatelise hinnanguna, aga sisuliselt see nii ei ole. Riigireformi Radari metoodika on ülimalt professionaalne ja seekordse Radari tähelepanekud tulenevad professionaalse juhtimise ja mõjusa poliitikakujundamise kategooriatest – tõsised probleemid on kahes radari kategoorias viiest.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
    Hetkel kuum