Prantsusmaa karistab Apple´i konkurentsireeglite rikkumise eest 1,1 miljardi euro suuruse trahviga.
Prantsusmaa regulaator trahvis Apple´i selle eest, et ta eelistas kahte oma edasimüüjat, kellega tehti kokkulepe, et omavahel ei konkureerita, ning pani seega teised turuosalised ebavõrdsesse olukorda.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Töötajatel võimaldatakse koju jääda
Apple teatas, et sulgeb väljaspool Hiinat kuni 27. märtsini sadu poode ning organiseerib töötajate üleminekut kaugtööle, vahendab Bloomberg.
Turvasüsteemide töökindlus sõltub üha enam sellest, kui kiire ja kvaliteetne on võrguühendus ja kui hästi on ettevõtte läbi mõelnud oma tehnoloogilised lahendused. G4S otsustas, et IT-probleemide lahendamise asemel tahavad nad keskenduda äri arendamisele, mis muu hulgas päästaks iganädalaselt ka inimeste elusid.