9. detsember 2015 kell 13:39

Suhtlus.ee – 100 000 kasutajaga teenus, mis ühendab meilikontod, telefoninumbrid ja pilveteenused

Suhtlus.ee on Eesti Telekomi loodud keskkond, mis võimaldab hoida oma meilisuhtlust, sõnumi- ja kõnelogi ning äritegevuseks vajalikke faile ja dokumente ühes kohas. Keskkond on nii eesti, inglise kui ka vene keeles ning selle kasutamine on tasuta. Eelmisel nädalal liitus keskkonnaga 100 000-des kasutaja. Suhtlus.ee üheks oluliseks eeliseks on see, et kasutajate andmeid ei hoita mõne tundmatu välismaise teenusepakkuja juures, vaid Eesti Telekomi hästi turvatud serverites, kus säilitatakse teiste seas ka kohalike pankade andmeid.

Suhtlus.ee võimalused

Kogu suhtlus ühes kohas

Kliendisuhtluse võimalusedElioni Kodulehe majutuse klientidele on keskkonnas mitmeid lisavõimalusi. Näiteks saab luua ettevõttesisese kliendibaasi, mida on võimalik kasutada ja täiendada kõigil töötajatel. Igast kliendibaasiga seotud toimingust (kõnest, e-kirjast) jääb maha suhtluslogi. Suhtluslogisse

ja kliendi kontaktide juurde saab lisada märkmeid,-näiteks selle kohta, milliseid tooteid või teenuseid on kliendile pakutud või millal on saadetud hinnapakkumisi. Infot näevad ka teised kolleegid.

Suhtlus Pilv ehk virtuaalne kõvaketasFailide salvestamiseks ja jagamiseks on loodud spetsiaalne rakendus Suhtlus Pilv. Selle kaudu saab kasutada virtuaalset kõvaketast, kuhu pääseb ligi igal ajal ja igal pool ning eri seadmetega. Suhtlus Pilve kaudu on võimalik näha ja jagada väga suuri faile (nt kujundusfaile, videoid) – ka neid, mida meiliga pole võimalik edastada.

neid Pilve varundada automaatse varundussüsteemiga. Kõik Suhtlus.ee kasutajad saavad pilveteenuse mahtu tarbida 2GB ulatuses tasuta. Soovi korral on võimalik suuremaid mahupakette juurde osta nii endale kui töötajatele. 100GB maksab 1,94 eurot ja 500GB maksab 6,95 eurot kuus (koos käibemaksuga).

Suhtlus Pilve mugavamaks kasutamiseks soovitame alla laadida arvutisse või nutiseadmesse rakendus, mille arvuti kasutaja leiab Suhtlus.ee lehelt ja nutiseadmete kasutaja App Store’ist või Google Playst nimega Suhtlus Pilv.

ArendusedSuhtlus on nagu Tallinna linn, mis aina areneb ja kasvab. Hetkel tegeletakse Suhtlus.ee äppide osa täiustamisega ning varsti valmib lisaks Androidi äppile ka Suhtlus.ee äpp iOS platformile. Samuti täiustatakse ärikliendile mõeldud funktsionaalsusi.

Eik LattuED-Eik OÜ montaažirežissöör

„Otsustasin Suhtlus Pilve teenuse kasuks, sest see on kodumaine ning mulle meeldib toetada kodumaist. Valisin suurima mahu, mis kodulehel pakkuda oli, ehk 500 GB ja seda esmalt seetõttu, et olen suur filmi- ja videosõber. Pilves hoiangi põhiliselt pilte, videoid ja ettevõtte dokumente, eelkõige varundamiseks. Samas olen oma faile ka sõprade ja kolleegidega jaganud, sest see on väga lihtne.

Mulle isiklikult meeldiks, kui Pilve iOS telefonirakenduses oleks ka funktsioon, kus ma ei pea iga kord käivitama Pilve-äppi, vaid see tegutseks taustal vaikimisi ning annaks mulle näiteks kord kuus teada, kui palju faile on üles laetud. Olen kuulnud, et ühe faili üleslaadimispiiranguks on 4 GB, mis võib muutuda probleemiks, sest olen telemonteerija ja vahel tuleb ette ka suuremaid faile.Praegu olen aga arvamusel, et Pilve on mugav kasutada, ning soovitan seda kõigile!”

Hetkel kuum