27. juuli 2016 kell 7:30

Eesti Vesi – investeerimisvõimalus neile, kes hoolivad tervisest ja elukvaliteedist

Foto: pixabay.com

Kõrgtehnoloogiliste veefiltrisüsteemide müügi ja hooldusega tegelev Eesti Vesi on kõrge potentsiaaliga arenev ettevõte. Kaheksa aastat tegutsenud firma omanik otsustas aga anda juhtimise üle uutele inimestele, kes soovivad investeerida turvalisse ärisse ning tõsta inimeste elukvaliteeti kõigile vajaliku tootega.

„2008. aastast tegutsev äri on läbi käinud tulest ja veest ja jäänud kaljuna kestma. Omanikuna on aeg teha valikuid ja liikuda edasi selle nimel, mida päriselt armastan,“ ütleb ettevõtte asutaja ja juht Horre Saluste, kes on alustanud uue elustiiliäriga: toodab tervislikku šokolaadi ning patenteeris kogu maailmas unikaalse tooršokolaadi valmistamise meetodi.

Eesti Vesi müüb ja hooldab pöördosmoosseadmeid, mis puhastavad vee keemilistest ja bioloogilistest saasteainetest ning raskemetallidest, andes võimaluse toota täiesti puhast vett. Parajasti on põhirõhk viimase põlvkonna süsteemidel, mis eemaldavad veest raua- ja katlakivi, mis on kahjuks suur probleem üle Eesti. Ettevõttel on muljetavaldav kliendibaas – üle 2000 lojaalse ja teadliku kliendi, kes soovivad oma seadmetele teha regulaarselt korralist hooldust ning garanteerivad sellega ettevõttele kindla käibe.

Firmal on suur laojääk likviidsete vahetusfiltrite, kuluosade ning seadmetega, ulatudes omahinnas 40 000 euroni. Ettevõtte nimele on registreeritud suurepärase ja meeldejääva nimega domeen www.eestivesi.ee

„Tegemist on puhta äriga, millel pole maksuvõlgu. Sellise ettevõtte ostmiseks ei pea olema miljonär, kuid samas on tegemist kaaluka ja tõsise investeeringuga,“ räägib Saluste, selgitades, et ettevõte toimib kolme mooduli kaudu: passiivne müük ja projektimüük, hooldus ja remont ning aktiivmüük. Püsikuludena võib üles loetleda ettevõtte palgal oleva sanitaartehniku ja laopinna rendi.

Pakkumisel on kogu kliendibaas koos laojäägi, eestivesi.ee kodulehe ja kahe aasta tuluga, sealhulgas nii käibemaksuga kui ka käibemaksuta ettevõte koos sularahaarveldustega. Lisaboonusena kuuluvad uuele omanikule kõik veel klientide poolt tasumata arved. Kaubamärk Eesti Vesi koondab mitut osaühingut.

Huvi korral on teie pakkumine oodatud!

Täpsem info:Horre Salustetel +372 528 1512 [email protected]

Hetkel kuum