5. aprill 1999 kell 22:00

http://www.deliver-it.comRahvusvaheline veobörs internetis.

http://www.cargofinder.com/cf/default.aspRahvusvaheline veobörs internetis. Koorma pakkumist jättes on võimalik määratleda, kas soovitakse auto-, õhu-, mere- või raudteetransporti ning koormapakkumine saadetakse vastava transpordiliigi veobörsil registreerunud liikmetele. Suurt lootust rahvusvaheliselt interneti veobörsilt soodsat vedajat leida pole, kuna veobörsi kasutavate lääne-Euroopa ekspediitorite hinnatase on Eesti transpordifirmadest kõrgem. Ka Eesti transpordifirmal on rahvusvaheliselt veobörsilt raske klienti leida, kuna Eestisse tulevaid koormaid pakutakse seal harva.

www.airwise.com/travel/info/airlines/index.htmlLeheküljel on üle 250 lennukompanii kodulehekülje lingi. Lisaks on leheküljel lingid 28 firma lennukaubaveod leheküljele.

www.logisticszone.com/index1142.htmlRahvusvahelised erinevate transpordiliikide ekspedeerimisfirmade ühenduste ja liitude leheküljed, kust on võimalik minna edasi ka liikmesfirmade kodulehekülgedele. Leheküljel on ka transpordifirmade otsingumootor. Sisestades riigi, transpordiliigi ja otsitava firma nime, leiab mootor otsitud firma interneti lehekülje.

www.auto.ee/liiklus/kytus_euro.htmlAutokütuse hinnad Euroopa riikides kohalikes valuutades.

www.auto.ee/liiklus/autoabi_euroopas.htmlAutoabi väljakutse telefonid Euroopa riikides. Samuti on ära toodud, milline on antud telefonil tegutseva autoabi teeninduspiirkond ja aeg.

Hetkel kuum