Tartus toimub IT-seminar Lõuna-Eesti tippjuhtidele

27. november 2001, 14:16

Kolmapäeval, 28. novembril korraldab Tartu Linnavalitsus koostöös Baltic Computer Systemsiga Vanemuise kontserdimajas seminari tippjuhtidele 'Kes juhib? Infotehnoloogia Teid või Teie infotehnoloogiat?'

Osalejatele on see tasuta, seminari korraldamise kulud kannab peamiselt Baltic Computer Systems.

Tartu abilinnapea Hannes Astoki sõnul tuli initsiatiiv taolise seminari korraldamiseks eeskätt Baltic Computer Systemsi poolt.

'Tartu ettevõtted ja asutused on viimaste aastate jooksul teinud suuri investeeringuid infotehnoogiasse. Kuid oma kogemustest julgen väita, et moodsast infotehnoloogia rakendamisel kipuvad kulud tuludest ees käima ja tippjuhtide omavaheline mõttevahetus on äärmiselt vajalik,' ütles Astok.

BCS Koolituse tegevjuhi Urve Metsa sõnul on seminari eesmärk anda tippjuhtidele konkreetseid, koheselt kasutatavaid juhiseid ettevõtluses infotehnoloogia võimaluste kasutamiseks.

'BCS avas Tartus hiljuti oma koolituskeskuse ning tänane seminar on omamoodi avalöögiks meie tegevusele Lõuna-Eestis,' ütles Mets.

Seminari 'Kes juhib? Infotehnoloogia Teid või Teie infotehnoloogiat' viivad läbi Baltic Computer Systemsi nõukogu esimees, IT spetsialist Ants Sild ning laialdaste rahvusvaheliste kogemustega juhtimis- ja IT konsultant Andres Ploom.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing