Viimsisse tuleb 110 miljonit maksev tervisekeskus

17. detsember 2001, 11:23

20. detsembril asetatakse Haabneemes 110 miljonit krooni maksva uue tervise- ja vabaajakeskuse nurgakivi, keskuse lõplik valmimistähtaeg on 2002 maikuu.

Viimsi tervisekeskust rajava Viimsi Tervis OÜ juhatuse esimehe Peeter Kuke sõnul on tulevane kompleks tervise- ja puhkekeskus, kus lisaks raviprotseduuridele on võimalus sportida, tegeleda erinevate harrastustega, puhata ja lihtsalt mõnusalt aega veeta. 'Oleme täituvuse ja edu suhtes positiivselt meelestatud, sest tegemist on uue tasemega keskusega sel alal ja esimese suurema kompleksiga Tallinnas,' lisas Kukk.

Kevadel valmiva SPA Viimsi Tervise vabaajakeskuse ujulas on 6 rajaline 25- meetrine bassein, lastebassein ja jacuzzi, aeroobikasaal, jõusaal ja squashiväljakud, lisaks eri liiki saunad (infrapunasaun, aurusaun ja leilisaun).

Lisaks ehitatakse keskusesse ka kolmetärni nõuetele vastav 200 kohaline hotell. Kõigis tubades on du??, wc, televiisor, raadio ja telefon.

Lisaks hotellile tulevad keskusesse ka 200 kohaline restoran ja baar, kauplused, ilusalong, apteek, optika ja 140 kohaline konverentsisaal.

Projekti finantseerib Ühispank.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing