Üks Eesti suurimaid teehoolduse ettevõtteid AS Vare kannab nüüdsest Teehoolduse AS Teho nime.
Lisaks koondatakse tütarfirmade tegevus ühe firma alla kokku, teatas ettevõte.
Teho juhatuse esimees Heikki Anipai ütles, et nimemuutus oli loogiline, kuna algselt lammutustöödega tegelenud ettevõtte põhitegevuseks on juba ammu saanud teede ja tänavate puhastus, talvine lume- ja libedusetõrje ning haljastustööd. Anipai sõnul on nimemuutus osa pikemast protsessist, mille käigus koondab Teho ka praeguste tütarettevõtete tegevuse ühte firmasse kokku. ?Uus nimi teehoolduse AS Teho näitab ka võõrale ära, millega firma tegeleb,? lausus Anipai.
Anipai rõhutas, et klientide ja koostööpartnerite jaoks ei muutu nimemuutuse tõttu midagi. Kõik firma rekvisiidid jäävad samaks, töö jätkub ja lepingulisi kohustusi täidetakse endiselt.
Teho on spetsialiseerunud teede, tänavate, haljastute ja välisterritooriumide mehhaniseeritud koristamisele. Teho teostab haljastus ja teehooldustöid suurel osal Tallinnast.Samuti hooldab teid, haljasalasid ja parke Pärnus, Tartus, Viljandis,Põltsamaal, Otepääl, Tapal.
Lisaks omavalitsuste tellimustele hoolitseb Teho mitmete ettevõtete ja organisatsioonide, näiteks Rahvusooperi Estonia, Haabersti Jäähallli-Tennisehalli- Citymarketi ning mitme Selveri jpt. välisterritooriumide puhtuse eest.
Väiksemas mahus tegeleb Teho ka teeremondi, uute haljastute rajamise ja kivisillutiste paigaldamisega.