Traadita Trust 140BM näitab seina taha

Rando Tooming 26. veebruar 2004, 00:00

Läbi kaasaskantava monitori on kodus toimuvat hõlbus jälgida ka näiteks naabrite juures külas viibides. Trust 140BM häiringuvaba signaal läbib vaevata seinu ja lagesid. 100 meetri kauguselt saab monitori abil lastetoas või garaa?is toimuvast täieliku ülevaate. Traadita isehäälestuv (Plug & Play) süsteem võimaldab kaamerat paigaldada pea kõikjale. Vajadusel võib süsteemiga liita teisi firma Trust videokaameraid ja -vastuvõtjaid.

Trusti tooteid müüva ASi GNT Eesti jaemüügikanali müügijuht Teet Luuse ütles, et põhimõtteliselt võib kaamerat arvutiga ühendades signaali edasi saata ükskõik kui kaugele, kuid eelkõige on seade mõeldud siiski lokaalseks kasutamiseks.

Traadita valvesüsteem koosneb kaamerast ja monitorist. Sisseehitatud mikrofoni ning 1/3 CMOS-andurit sisaldaval pööratava läätsega värvikaameral on pimedate ruumide jälgimiseks infrapunakiirgust emiteeriv valgusdiood. Kaasaskantava 4 cm diagonaaliga TFT värvilise vedelkristallekraani küljes on kõlariga integraalvastuvõtja ning spetsiaalne videoväljund, mis võimaldab jälgimissüsteemi komplekti kuuluva scart-kaabli abil teleri või videosalvesti külge ühendada. Värviekraani saab häälestada nii, et see heli tabades automaatselt tööle lülitub. Ekraani peal asuvatest nuppudest saab valguse intensiivsust reguleerida.

Valvekomplekt töötab sagedusel 2,4 gigahertsi. Seadmed töötavad kahe toiteadapteriga või nelja 1,5voldise AA-patareiga. Turvasüsteemiga on kaasas seinakinnituskomplekt, scart-kaabel ja kasutusjuhend. Komplekti hind jääks lõpptarbijale Luuse sõnul 3000 krooni piiresse, see sõltub kõige rohkem edasimüüja kattehuvist. Et toode on suhteliselt kallis ja spetsiifilise kasutusega, ei hakata seda esialgu pidevalt laos hoidma. Kahe nädala jooksul saab soovija kauba siiski kätte.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing