Spacecom : Pressiteatega lepinguid ei lõpetata

15. november 2004, 14:51

AS Spacecomi teatel ei ole nad saanud Eesti Raudteelt ühtegi ametlikku teadet lepingu lõpetamise kohta. Lepingu lõpetamine peataks Spacecomi veod.

'Eesti Raudtee ei ole selle lepingu lõpetamisest või katkestamisest kuidagi Spacecomile teatanud,' ütles ASi Spacecom pressinõunik Marika Roomere. 'Pressiteatega lepinguid ei lõpetata.'

Roomere kinnitas ka, et süüdistused selle kohta, et Spacecom on makseraskustes, ei vasta vähimalgi määral tõele. 'Seda kinnitavad kõik arvud,' lisas ta, viidates Spacecomi mahtude, käibe ja kasumi kasvule.

Tema hinnangul on põhjuseks pigem homme kokku tulev raudteeinspektsiooni komisjon. 'Ilmselt on see ER tänane küllaltki ootamatu teade suunatud pigem homme koguneva raudteeinspektsiooni komisjoni mõjutamiseks,' sõnas Roomere

Lepingu lõpetamine tähendab sisuliselt seda, et Eesti Raudteel on õigus Sapcecomi ronge mitte Eestisse lubada.

'Kui see peaks juhtuma, siis täieneb juba käimasolev kasutustasude kohtuvaidlus veel kahjuhüvitamise nõudega,' lausus Roomere. Spacecom on võimaluse vedusid teostada võitnud konkursi korras, samuti on veoste omanikega sõlmitud pikaajalised lepingud.

Roomere kinnitas ka, et Spacecom on seni vastavalt esitatatud arvetele kõik arved tasunud.

Eesti Raudtee pole Roomere sõnul Spacecomiga seni veel lepingu lõpetamise osas ühendust võtnud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing