Pant vallandas tülikad alluvad

Mariliis Pinn 09. november 2006, 09:27

Rootsi meedia teatel vallandas Tallinki
juht Enn Pant Silja Line’I asepresidendi ja Tallink Rootsi juhi Unni Aströmi,
kirjutas Eesti Päevaleht.

Vallandamise põhjuseks oli asjaolu, et Aström keeldus andmast juhtidele nimekirja nendest Silja töötajatest, kes 25. oktoobril toimunud pidutsemise ajal Silja Symhonyl ei allunud Tallinki juhtide korraldusele.

Rootsi ja Soome ajakirjanduse andmetel kaotas samadel põhjustel töö ka Tallinki juhatuse liige Silja Line’i endine juht Antti Pankakoski.

Oktoobris pidutsesid Tallink Grupi juhatuse liikmed Enn Pant, Andres Hunt ja Keijo Mehtonen Silja Line’i laeva pardal, solvates ja ähvardades laeva meeskonna liikmeid. Konflikti käigus lõi Hunt baarmenile rusikaga näkku.

Üks pidutsejatest, Tallinki juhatuse liige Keijo Mehtonen ütles Rootsi TV4-le antud intervjuus, et midagi ebanormaalset laeval ei juhtunud. “Natuke tülitsesime ja siis leppisime ära. Probleemid võisid tekkida kultuuri- ja keeleerinevustest.”

Eesti Päeavaleht esitas pidutsenud Tallinki juhatuse liikmele Andres Hundile küsimuse: “Põhjus, millest tüli tekkis, sõltub ehk sellest, kummalt poolt vaadata. Aga see, kas teie rusikas käis või ei käinud baarmeni näos, peaks olema selge fakt. Niisiis – kas ründasite või ei?”

Hunt vastas:“Neid asju ei saa üheselt kommenteerida, kuna tegemist on teatud mõttes info ühekülgse esitamisega. Ei tahaks kommenteerida, et keegi ei saaks valesti aru, asjad lahendatakse ära.”

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. November 2006, 10:15
Otsi:

Ava täpsem otsing