Eesti Post: ümbritsev turg tingis üldise hinnatõusu

11. detsember 2006, 16:51

Eesti Posti sõnul toimus kullerteenuste
üldine hinnatõus, mida tingis ümbritsev turg.

Hind tõusis ca 10 % ja suuremõõduliste saadetistele ca 34 % ja seda seoses mahupõhisele hinnastamisele üleminekuga

"Soovime oma klientidele pakkuda kaasaegset teenust ja see on põhjuseks miks me kõiki oma teenuseid arendame," kommenteeris Eesti Posti kommunikatsiooni juhi asetäitja Terje Puusepp.

"Eesti Post tegi põhjalikku turuanalüüsi kullerteenuse valdkonnas ja tulemustest lähtuvalt otsustasime teha hinnamuudatused ja rakendada uued põhimõtted kullerteenuse hinnastamisel. Arvestasime logistikafirmade kogemustega ning tugineme oma teenuse mahukaalu arvestamisel üle-maailmsele praktikale. See oli aluseks mahu kui ka reaalkaalu põhise hinnastamise rakendamiseks," lisas Puusepp.

"Kullerteenuse muutustega kaasnesid muudatused hinnakirjas ja teenuse osutamise tingimustes. Siiani loeti partiiks 2-10 saadetisest, alates 1.detsembrist aga 10-30 saadetisest. Partiisaadetise endine olemus 2-10 pakki partiis ei õigustanud ennast majanduslikult. See tingis kogu teenuse olemuse muutuse vajadust," märkis Puusepp.

Tema sõnul toimub järgmise aasta alguses taas partiisaadetise monitooring, hindamaks reaalset olukorda ja muutuste vajadust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. December 2006, 16:51
Otsi:

Ava täpsem otsing