Randpere: Kanepi edu sünnitab uut edu

08. jaanuar 2008, 10:10

Suurtoetaja IBM Eesti OÜ tegevdirektori
Valdo Randpere sõnul on Kaia Kanepi jaoks uus aasta alanud võrreldes näiteks
eelmise septembriga lausa muinasjutt.

„Emotsioon on väga kõrge. Uus aasta on alanud väga hästi,“ rääkis Randpere Kanepi käekäigust Sydneys toimuval 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga WTA turniiril Medibank International. „Edu sünnitab uut edu“

Randpere rõhutas, et kuigi antud turniiri auhinnafond ei ole kõige suurem, on ikkagi tegemist ühe hinnatuima võistlusega. „Koosseisult on see võistlus üks tugevamaid. Põhjuseks toimumine vahetult enne Austraalia lahtiseid maailmameistrivõistlusi,“ teadis Valdo Randpere käimas olevat võistlust hinnata.

Tema sõnul võib põhimõtteliselt Kaia Kanepi saavutatud kaheksanda koha kohta öelda, et tegemist on kaheksanda kohaga maailma mastaabis. „Saavutus on väga väga suur,“ ütles Randpere ning lisas, et eelkõige on ikkagi oluline, millist tippsportlast Kanepi võidab või juba võitnud on.

Randpere sõnul on Kanepi väga head tööd teinud siiani, kuna tema käes on viis järjestikust võitu. Kanepi järgmise vastase esireket Justine Henini kohta arvab toetaja, et tema nõrkus võib olla vähene kohanemine Austraaliaga ja Kaia Kanepiga sarnase võitude jada puudumine.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. January 2008, 10:09
Otsi:

Ava täpsem otsing