Skype´i asutajad rahastavad internetimänge

Mariliis Pinn 08. veebruar 2008, 15:28

Skype´i asutajate investeerinisfirma
Ambient Sound Investments (ASI) ja Intel Capital rahastavad internetimängude
loojat FlowPlay 39 miljoni krooniga.

Muuhulgas investeerivad ettevõttesse Sony Picture Worldwide Home Entertainmenti endine president Ben Feingold ja RealNetworksi asepresident Michael Schutzler. Ettevõte kasutab 39 miljoni kroonist (3,7 miljoni dollarilist) investeeringut FlowPlay mängukeskkonna arenduse lõpetamiseks ja turule toomiseks, teatas firma.

„Internetimängude populaarsus kasvab ja selles valdkonnas on palju uuendusi,” kommenteeris Intel Capitali strateegiliste investeeringute juht Mike Buckley. „Tänu kogenud juhtkonnale, heale tehnoloogiale ja unikaalsele lähenemisele saab FlowPlay pakkuda selles kasvavas segmendis ainulaadseid lahendusi.”

“Meil on hea meel, et Intel Capital ja ASI lisandusid investorite hulka,” ütles FlowPlay juht Derrick Morton. “Intel Capitalil on tehnoloogia vallas väga head sidemed ning põhjalik ettekujutus interaktiivse meelelahutuse tulevikust. ASI juhtkond teab hästi, mida on vaja miljardiettevõtete loomiseks. Raske oleks ette kujutada paremat seljatagust.”

FlowPlay kunstnike ja tarkvarainseneride käe all on valminud mitmekülgne virtuaalmaailm, mis pakub internetimängude nautimiseks mitmeid uusi võimalusi. Tänu FlowPlay ainulaadsele infrastruktuurile ja tehnoloogiale on mängijatel kaasahaaravas mängukeskkonnas võimalik luua kolmemõõtmelisi avatare.

FlowPlay asutasid pikka aega mängutööstuses tegutsenud Derrick Morton, Douglas Pearson ja Christian Oestlien. Asutajad on töötanud ettevõtetes iWin.com, VivendiUniversal, GameHouse ja RealNetworks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. August 2008, 11:06
Otsi:

Ava täpsem otsing