Copterline alustab 9. aprillil taas lende

04. aprill 2008, 18:32

Copterline’i veebilehel (www.copterline.ee)
algab homme hommikul kell 8.00 piletite müük järgmise nädala kolmapäeval
algavatele liinilendudele Tallinna ja Helsingi vahel, teatas ettevõte.

Copterline Estonia OÜ tegevjuht Tõnis Lepp ütleb, et liini taasavamise tingis ärisektori selge vajadus ülikiire transpordivõimaluse järele Tallinna ja Helsingi vahel.

“Copterline’iga on võimalik sõita Helsingisse kõigest 18 minutiga ning check-in ja turvatoimingud viiakse läbi 15 minuti jooksul – see annab vähemalt poolteist tundi ajavõitu võrreldes mistahes teise transpordivahendiga,” selgitab Lepp.

Esialgu toimub taasavatud liinil 12 edasi-tagasi lendu igal tööpäeval. Sügisel lisandub Copterline’i masinaparki veel üks helikopter, misjärel hakkavad lennud toimuma ka nädalavahetustel.

Copterline taasalustab lende uue AW139 helikopteriga, mis mahutab 12 reisijat ja on võrreldes varasemate masinatega oluliselt mugavam ja vaiksem.

“Uues kopteris on näiteks mürateguri vähendamisse panustatud sedavõrd, et reisijad ei pea kõrvade kaitsmiseks kasutama kõrvatroppe ning saavad omavahel suhelda,” räägib Lepp.

Reisijate paremaks teenindamiseks on uuendatud ka Tallinna kopteriterminali, kus reisijaid teenindab enne lendu viis töötajat Copterline Estonia 14-liikmelisest kollektiivist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. May 2008, 11:11
Otsi:

Ava täpsem otsing