Luman: Eesti majandus ei ole väljasuremisohus

Mariliis Pinn 30. august 2008, 14:07

Kaubanduskoja juhatuse esimees Toomas
Lumani ütles, oma pidulikus ärihooaja avakõnes, et Eesti ettevõtja ei ole välja
suremas.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda avas täna Tallinna Loomaaias traditsiooniliselt ärihooaja 2008/2009.

Kuna pidulik hooaja avamine toimus Tallinna loomaaias, tegi Luman nalja, et kummalt poolt trelle peaks Eesti ettevõtjaid vaatama, kas nad on juba välja suremas, et neid võiks vaatajatele eksponeerida. Siiski arvas esimees, et olukord ei ole veel nii hull ja Eesti majandus ei ole väljasuremisohus.

Luman ütles, et ettevõtjad saavad vaid loota iseendale ja oma kiirele õppimis- ja kohanemisvõimele. Ta rõhutas, et mida rahvusvahelisem on Eesti ettevõtjate äri, seda tugevamad nad on.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor ootab, et uuel hooajal otsivad uusi ärivõimalusi „Mina oota kaubanduskoja liikmetelt aktiivselt uute äri- ja ekspordi võimaluste otsimist. Loomulikult me abistame teabe ja kontaktide leidmisel. Loomulikult loodan, et mitmed uued liikmed leiavad vajaduse kotta astuda,“ lisas Raie.

Sel aastal soovib Kaubanduskoda näidata üles head tahet ja toetada Tallinna Loomaaia pingutusi ohustatud loomaliikide päästmisel ning kutsub üles ka oma liikmesettevõtteid loomaaia püüdlusi toetama.

Kaubanduskoda lõpetab ärihooaja avamisega suvise puhkuseperioodi ja kutsub oma liikmeid üles aktiivselt tegutsema äris ja ka seda mõjutava keskkonna kujundamises.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. September 2008, 14:48
Otsi:

Ava täpsem otsing