Hoolimata automaailmas levivast trendist panna rõhku eelkõige soodsamate sõidukite arendamisele, on Hyundai valinud teise tee. Neil fotodel teeb lumes poognaid uus Hyundai Grandeur.
Tõenäoliselt aasta teises pooles debüteeriv auto on Hyundai vastus automaailma suurtele: BMW-le, Audile, Mercedesele ja Toyotale. Ligi viie meetri pikkune sõiduk saab endale kaks kuuesilindrilist V-mootorit, mille töömaht on vastavalt 3,3 ja 3,8 liitrit.
Luksusautole kohaselt on Grandeuril standardvarustuses automaatkäigukast, mille käike võib soovi korral vahetada ka manuaalrežiimis. Hetkel pole veel teada, kas Grandeur jõuab müügile ka Eestis.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Hyundai Grandeur

5 fotot
- Hyundai Grandeur
- Foto: Automedia
Autor: 1185-aripaev
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!